Wat hebben we gedaan

The Economic Board is een vaste klant van Prodes. We hebben voor en samen met The Economic Board een nieuwe WordPress omgeving ontwikkeld die innovatieve elementen in zich heeft.

“The Economic Board is een triplehelix-organisatie in de regio Arnhem – Nijmegen met Wageningen. Ons doel is om de regionale economie te versterken.”

Hoe zijn we te werk gegaan:
We zijn gestart met het vragen stellen: wat wil de organisatie vertellen aan de stakeholders, wat is het verhaal van de organisatie, wie zijn de stakeholders, wat zijn de doelen van de organisatie, welke content is beschikbaar of kan worden aangeleverd / moet worden gemaakt.
Op basis van deze informatie hebben we het concept verder ingericht op basis van het samen bepaalde WordPress template.

De website is in delen live gebracht, zo zijn we gestart met de ontwikkeling van de berichten. Hiermee kon het contentteam al aan de slag met het inrichten van de content in de website en konden we met Prodes technisch verder de inrichting verzorgen. Zo kon sneller ontwikkeld worden en de de website binnen de gestelde deadline worden opgeleverd.

Wat is er speciaal opgeleverd:

  • Headerbeeld met film om de regio van Arnhem en Nijmegen te tonen
  • Interactieve GIF beelden die sfeer in de website toevoegen
  • Meertaligheid met MultiLingual plugin
  • Uitgebreide agenda functionaliteit
  • Integratie met Mailchimp en inrichting van het Mailchimp account
  • Related content op basis van Tagging via WordPress

Wil je meer weten over het project, bekijk het snel!

Wat hebben we gedaan

  • strategie
  • concept
  • inrichting WordPress (op basis van template)
  • beeldmateriaal maken
  • hosting website
  • onderhoud en beheer

Wie is de Opdrachtgever

The economic Board

Related Projects